امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134736
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۹
تعداد بازدید: 25
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شخصیت انقلابی و ولایی مرحوم استاد پرورش اظهار کرد: مسئولیت ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شخصیت انقلابی و ولایی مرحوم استاد پرورش اظهار کرد: مسئولیت مرحوم پرورش در طول حیاتش بر کسی پوشیده نیست.

وی بیان کرد: مرحوم پرورش دارای مسئولیت‌های زیاد و حساسی چون نمایندگی مردم در مجلس و وزیر آموزش و پرورش بود که هر یک به تنهایی برای ارزشمندی عمر یک نفر کفایت می‌کند.

امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: از ویژگی‌های بارز و شاخص آن مرحوم، جامعیت استاد پرورش در امور مختلف بود، آن مرحوم متدین، متعهد، اهل مطالعه، سخنور و معلمی بی‌نظیر بود به نحوی که تحلیل‌ها و سخنان وی محور جلسات بسیاری از انقلابیون و پیشگامان انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: فعالیت‌های انقلابی مرحوم پرورش محدود به پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمی‌شد، بلکه پیش از انقلاب نیز آن مرحوم علیه فرق ضاله بهاییت فعالیت می‌کرد و در این عرصه از معدود افراد در ایران محسوب می‌شود.

رهبر گفت: در بیان خصلت‌های بارز مرحوم پرورش، پیوند مستحکم او با انقلاب و خط امام (ره) بود، آن مرحوم به خوبی تا آخر عمر شریفش این پیوند مستحکم را حفظ کرده و روز به‌ روز بر استحکام آن با ولایت افزود.

وی ادامه داد: حقیقت امر این است که استفاده تعبیری چون «یار صدیق» توسط رهبر معظم انقلاب برای مرحوم پرورش، نشان از عدم انحراف آن مرحوم در طول فعالیت اجتماعی و سیاسی وی دارد.

امام جمعه موقت اصفهان اذعان کرد: مرحوم پرورش، نماد یک انسان بابصیرت و آگاه بود و همواره در مسائل اجتماعی و سیاسی بسیار هوشیارانه عمل می‌کرد و کوچک‌ترین نقطه سیاه و ضعفی از آن مرحوم مشاهده نشده است.

وی در پایان اضافه کرد: حفظ خط ولایت، امام (ره) و انقلاب و عدم انحراف از این مسیر مهم‌ترین نقطه قوت زندگی استاد مرحوم پرورش بود که او را همواره به اسوه‌ای نمونه تبدیل می‌کرد.

انتهای پیام/63030/ی30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها