امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134743
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۷
تعداد بازدید: 47
محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه وضعیت درآمدهای بودجه‌ای استان زنجان نسبت به سال گذشته بهبود یافته است، اظهار ...

محسن علیمردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه وضعیت درآمدهای بودجه‌ای استان زنجان نسبت به سال گذشته بهبود یافته است، اظهار داشت: درصد افزایش بودجه استان در بخش درآمدها منطبق با میانگین کشوری است.

وی با اشاره به ضرورت تطبیق اقدامات و برنامه‌ریزی کشور بر اساس علم اضافه کرد: سطحی نگری در اداره کشور ضمن ضربه زدن به اعتماد عمومی عدالت اجتماعی را هم خدشه‌دار می‌کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم پرهیز از اقداماتی که به اعتماد عمومی به دولت لطمه می‌زند، تاکید و تصریح کرد: اقداماتی مانند فراهم شدن زمینه فروش سربازی برای قشر خاص، زمینه بدبینی مردم را فراهم می‌کند.

* کشور ما از سربازی استفاده بهینه نکرده است

این مسئول با اذعان به اینکه کشورمان استفاده درستی از سرباز به عنوان یک نیروی جوان و پرانرژی را نکرده است، ادامه داد: کشورهای دیگر اقدامات مهم و توسعه‌ای خود را به این قشر از جامعه می‌سپارند.

علیمردانی در پاسخ به سئوالی در مورد جبران بخشی از کمبودهای بودجه از طریق فروش سربازی برای دولت گفت: دولت برای این جبران از هر روشی استفاده می‌کند ولی این کمبودها نباید منجر به سلب اعتماد عمومی شود.

وی با آسیب‌زا دانستن تصویب فروش سربازی تاکید کرد: این مسئله برای قشری از جامعه که توان پرداخت مبلغ مورد نظر را ندارند، مشکل و موجب بروز ناهنجاری خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید مجدد بر لزوم برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه از فرجه سربازی جوانان در کشور افزود: اگر نتوان در این امور برنامه‌ریزی کرد به نوعی سوخت سرمایه محسوب می‌‌شود.

انتهای پیام/73004/ذ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها