امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134744
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 91
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، تا دقایقی دیگر رئیس جمهور به ورزشگاه آزادی بیرجند برای سخنرانی در جمع مردم بیرجند می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، تا دقایقی دیگر رئیس جمهور به ورزشگاه آزادی بیرجند برای سخنرانی در جمع مردم بیرجند می‌آید.
از بامداد امروز جمعی از مردم برای ورود به ورزشگاه به استادیوم رفتند که تا ساعت 7:30 درب‌ها بسته بود.
سربازان ارتش که در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی امنیت را بر عهده دارند ساعت 7:15 وارد ورزشگاه شدند.

در اجتماع بزرگ مردم استان از اقشار مختلف مردم به ویژه عشایر و کشاورزان از شهرها و روستاهای مختلف استان حضور دارند که با در دست داشتن پارچه‌نوشته‌هایی با مضامین «دکتر روحانی! عشایر عشایر» حضور خود را به نمایش گذاشته‌اند.

همچنین در بخشی از استادیوم نیز عده زیادی از عشایر اهل سنت به صورت منسجم حضور دارند.
تعدادی بنر از شهدای شاخص استان از جمله شهید شهاب در روبروی محل محل سخنرانی رئیس‌جمهور نصب شده است.

حضور پرشور و گسترده مردم در استادیوم آزادی بیرجند دارای حواشی جالبی نیز است از جمله آن پلاکاردهایی با مضامین مختلف از جمله «روحانی دوستت دارم» و «روحانی به سرزمین طلای سرخ خوش آمدی» است.
برخی از افراد در خارج از استادیوم مشغول نوشتن نامه به رئیس جمهور بودند و برخی از افراد نیز به مردم پرچم و پلاکارد می‌دادند.
در جایگاه ویژه سخنرانی رئیس‌جمهور در بنری نوشته شده است «صل‌علی‌محمد یاور رهبر آمد» و بر روی بنر دیگری ارگ بیرجند و صنایع دستی استان خراسان جنوبی نمایش داده شده است.

تصویربرداران نیز منتظر به تصویر کشیدن حضور مردم هستند و در قسمتی از ورزشگاه بنرهایی از عکس شهیدان به چشم می‌خورد البته فرش‌هایی هم در قسمت وسط ورزشگاه ویژه مسئولان پهن شده است.

انتهای پیام/69027/ع30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها