امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134788
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 57
ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تاکید بر ضرورت استفاده سازمان محیط زیست از اختیارات قانونی ...

ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با تاکید بر ضرورت استفاده سازمان محیط زیست از اختیارات قانونی خودش برای کاهش آلودگی هوای تهران، اظهار داشت: اینکه هم‌اکنون هوای تهران مدام در شرایط ناسالم قرار دارد بیانگر این است که محیط زیست از اختیارات قانونی خود آنطور که باید استفاده نمی‌کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: آلودگی هوای تهران و سایر کلانشهرهای کشور می‌تواند ناشی از علل مختلف از جمله ترافیک بیش از حد خیابا‌ن‌ها، تردد خودروها، سوخت و خودروی غیر استاندارد، فعالیت کارخانه‌های آلاینده در محدوده‌های شهری و ... باشد. البته در این میان سهم خودروها در افزایش آلودگی هوای پایتخت قابل ملاحظه است.

عضو کمیسیون اجتماعی خانه ملت با بیان اینکه هیچ اعتمادی به صنعت خودروسازی کشور نیست، ابراز داشت: هم‌‌اکنون خودروهای داخلی فاقد استاندارد و کفیت لازم بوده و وظیفه سازمان محیط زیست است که به این امر رسیدگی کند.

کاشانی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از کشورهای دنیا معضل آلودگی هوا را ندارد، خاطرنشان کرد: باید دید که سازمان محیط زیست مجوز واردات چه نوع بنزین و با چه کیفیتی را با کشور داده است. چرا که بنزین با کیفیت مناسب بدون شک آلایندگی ایجاد نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها