امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1348
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 276
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان از تاریخ 10 تا 13  تیرماه  سال 1392  به مدت چهار روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان از تاریخ 10 تا 13  تیرماه  سال 1392  به مدت چهار روز در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان شهرکرد با حضور استانهای استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، خوزستان، لرستان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
براساس این گزارش،  هدف جشنواره ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل به سینمای ملی ، با هدف بسط و تعمیم ارزش های والای دینی و هویتی،تحکیم خانواده ، موضوعات اجتماعی و فرهنگی،امید، عدالت، فرهنگ شهادت و دفاع مقدس، دستاوردهای جدید علمی، ظرفیت های  فرهنگی، تمدنی، تاریخی و جغرافیایی کشور،  با نگاه به پرورش هنرمندانی متعهد، خلاق و توانمند که موجب دستیابی به آثار فاخر فیلم کوتاه می شود و معرفی و ارزیابی بهترین تولیدات یکساله در مناطق فوق‌الذکر است،  اعلام شده است. جشنواره در 3 بخش مسابقه­ی فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار خواهد شد.
روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران اعلام کرد، از هم اکنون تا 23 اردیبهشت ماه علاقمندان و هنرمندان 15 استان ذکر شده در این خبر می توانند جهت شرکت در جشنواره و ثبت نام به روش اینترنتی به سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir مراجعه نمایند.
بنابر این گزارش، چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  به دبیری حسین گنجی ارجنگی مدیر کل  استان از 10 تا 13 تیرماه در شهرکرد با عنوان بام ایران برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها