امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13481
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 178
منابع محلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق نقل کردند که هیئت شرعی گروه «جبهه النصره» در منطقه «الباب» در ...

منابع محلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق نقل کردند که هیئت شرعی گروه «جبهه النصره» در منطقه «الباب» در ریف حلب در شمال سوریه اقدام به اجرای «حد» علیه «عید صطوف» (22 ساله) از اهالی این منطقه کردند.

این منابع محلی توضیح دادند که هیئت شرعی گروه «جبهه النصره» این جوان سوری را متهم به سرقت کرده بودند و در این راستا اقدام به قطع دست چپ و پای راست او کردند.

آنها تاکید کردند که اعضای هیئت شرعی گروه «جبهه النصره» پس از قطع یک دست و یک پای این جوان سوری او را مقابل منزلش درحال خونریزی رها کردند تا جان خود را از دست داد.

این منابع تاکید کردند: پس از اجرای این حکم حالتی از رعب و وحشت بر اهالی منطقه سایه افکنده است، چون آنها به خوبی می‌دانند که هیئت‌های شرعی وابسته گروه «جبهه النصره» در احکام صادره خود هیچ رحم و شفقتی به خرج نمی‌دهند و هیچ چیز نمی‌تواند، اجرای احکام آنها را به تعویق اندازد یا به آن اعتراض کند.

هیئت‌های شرعی وابسته گروه «جبهه النصره» بازوی اجرایی این جبهه در روستاها و مناطقی است که تحت کنترل این گروه تروریستی به ویژه در دو ریف حلب در شمال سوریه و ریف ادلب در شمال غربی سوریه می‌باشد.

آخرین فتوای صادر شده از سوی این هیئت‌های شرعی اعدام «محمد القطاع»، کودک سوری در منطقه «الشعار» حلب به اتهام «کفر» بود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها