امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134810
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 167
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسن روحانی دقایقی قبل در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی اظهار

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسن روحانی دقایقی قبل در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی اظهار کرد: باید چرخه تولید را به شکلی حرکت دهیم که مردم تشویق شوند.
وی با بیان اینکه مردم صاحب اصلی این کشور هستند، تصریح کرد: ما در دوران گذار هستیم و هنوز به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم.
رئیس جمهور با بیان اینکه نقطه مطلوب زمانی است که دولت حضورش در اقتصاد کم شود، افزود: در بسیاری از موارد رانت داریم و شفافیت نیست.
روحانی ادامه داد: دولت‌ها می‌آیند و می‌روند و این مردم هستند که همواره در صحنه هستند و تنها به روز رای نیستند که پای صندوق بیایند و مردم باید بایستند و نقد کنند و دولت را یاری کنند.
وی خطاب به مردم گفت: باید به سخن مردم گوش داد و فلسفه سفر هم به استان‌ها همین است که صدای مردم شنیده شوند.
رئیس جمهور ادامه داد: دولت باید زیرساخت‌ها را فراهم کرده و ثبات اقتصادی ایجاد کند و وظایف قانونی را انجام دهد و مرزهای کشور را امن کند.
روحانی با بیان اینکه برخی امور از جمله امنیت و ثبات وظیفه دولت است، افزود: اینکه هر روز ثبات قانونی و لایحه‌ای نداریم مشکل اساسی است.
وی افزود: در کشور روزهایی برای مردم گذشته که ثبات نبوده و همه چیز بالا و پایین می‌شد و مثلا نرخ ارز شدید در نوسان بود.
رئیس جمهور ادامه داد: امروز کشاورزی دیگر توجیه ندارد و باید با شرایط پیش رفت تا از شرایط جهانی عقب نیفتیم.
وی خطاب به سرمایه‌گذاران و مردم گفت: شما به دولت اعتماد کردید که معتقدید دولت یازدهم دولتی نیست که در خواب تصمیم بگیرد و با کارشناس مشورت می‌کند.
ادامه دارد... انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها