امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134824
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر قالیباف شهردار تهران در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران پروژه تونل شهید حکیم ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر قالیباف شهردار تهران در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران پروژه تونل شهید حکیم (شهدای غزه) که به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) صورت گرفت، گفت: فرهنگ کار در واقع جوهره زندگی و حیات انسان‌هاست و کار محور پیشرفت و توسعه در هر جامعه‌ای است.

وی با اشاره به ارزش کار و کارگر در اسلام اظهار داشت:‌ ما باید پی ببریم که کار یک مبارزه واقعی و جهاد است و آینده بشریت به آن بستگی دارد.

وی تاکید بر اقتصاد مقاومتی در زمان تحریم‌های سخت اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی با همایش و نمایش و بیانیه به جایی نمی‌رسد بلکه فقط با کار و تلاش است که می‌توان به موفقیت رسید.

قالیباف اضافه کرد:‌ مهمترین کاری که ما برای اقتصاد مقاومتی باید انجام دهیم این است که فرهنگ کار را اصلاح کنیم و اگر فرهنگ کار را اصلاح نکنیم حتی اگر تحریم‌هایی برداشته شود و به توافق برسیم بر مشکلات ما افزوده خواهد شد.

شهردار تهران اظهار داشت: چیزی که مشکل ما را حل می‌کند توجه به فرهنگ کار است؛ مگر مشکلات اقتصادی ما قبل از تحریم‌ها وجود نداشت؟ مشکل اینجاست که هیچ وقت تصمیم نگرفته‌ایم فرهنگ کار را اصلاح کنیم.

وی ضمن انتقاد از ارزش‌گذاری بر روی برخی کارهای کاذب در کشور و عدم توجه به کارهای زیربنایی گفت: یکی از افتخارات قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) این است که با روحیه جهادی کار می‌کند و پاسخگو بودن، توجه و دقت لازم را در کار دارد.

وی با بیان اینکه ما با وجود این پروژه‌ها نتوانستیم به ترافیک تهران تسلط پیدا کنیم، اظهار داشت: ما بیش از هر چیز در کنار تکمیل زیرساخت‌ها نیازمند اصلاح فرهنگ ترافیک هستیم.

وی تکمیل پروژه‌های بزرگراهی و خطوط مترو را دارای شتاب عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی ما تا پایان این دوره مدیریت شهرداری تهران است یعنی تا 3 سال آینده به اندازه طول 25 سال گذشته مترو خواهیم ساخت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها