امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134826
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 179
علی سبحانی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه بخش عمده‌ای از سهام خودروسازان به بخش خصوصی واگذار شده و سهم بخش دولتی نیز ...

علی سبحانی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه بخش عمده‌ای از سهام خودروسازان به بخش خصوصی واگذار شده و سهم بخش دولتی نیز بسیار کاهش یافته است، اظهار داشت: صنایع خودروسازی باید تقویت شوند تا به جایگاه اصلی خود برسند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنایع خودروسازی ایران همزمان با صنایع خودروسازی کره جنوبی آغاز به کار کرده است، تصریح کرد: کره جنوبی در این مدت توانسته پیشرفت خوبی در این زمینه داشته باشد، اما صنایع خودروسازی ما هنوز در جایگاه مناسبی قرار ندارد.

وی با بیان اینکه با تقویت صنایع خودروسازی می‌توان زمینه رقابت این صنایع با صنایع خودروسازی خارجی را ایجاد کرد، یادآور شد: این موضوع با مدیریت انتقال دانش، تولید خودروی با کیفیت و ایجاد ارزش افزوده ایجاد می‌شود.

سبحانی‌فر با بیان اینکه از سرمایه‌گذاران این انتظار می‌رود که در صنایع خودروسازی سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشند تا این صنعت به جایگاه اصلی خود برسد، گفت: یکی از مسائلی که امروز بازار خودرو را درگیر خود کرده قیمت خودروهاست که این وضعیت به بازار عرضه و تقاضا بستگی دارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عرضه و تقاضا و برخی مسائل دلیل نوسان قیمت خودور است، ادامه داد: در هر حال خودروسازان باید به مسئله کیفیت در ساخت خودرو و رضایتمندی مردم دقت و اهتمام بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/3138/ط20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها