امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134834
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 111
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی میلاد پربرکت پیامبر بزرگ الهی، حضرت ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی میلاد پربرکت پیامبر بزرگ الهی، حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال جدید میلادی را به رؤسای کشورهای مسیحی تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

عالیجناب؛

خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های خود را به‌مناسبت میلاد پربرکت پیامبر بزرگ الهی، حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال جدید میلادی به جنابعالی و همکاران محترمتان ابراز نمایم.

امروز جامعه جهانی بیش از گذشته نیازمند آرمان‌ها و ارزش‌هایی همچون عدالتخواهی و صلح‌طلبی، برادری و ایمان به خداوند و مبارزه با ظلم، خودکامگی و جهل می‌باشد که انبیاء بزرگ الهی برای بشریت به ارمغان آورده‌اند. خشونت و افراطی‌گری دغدغه همه ملت‌ها و پیروان ادیان الهی است که امنیت، آرامش و آزادی آنها در بسیاری از نقاط جهان به‌ویژه فلسطین اشغالی، آفریقا و غرب آسیا توسط تروریسم و اشغالگری در معرض تهدید جدی قرار گرفته است.

عالیجناب؛

معتقدم تقویت و تحکیم همکاری میان مجالس به عنوان جزء مهمی از مناسبات بین‌المللی می‌تواند در افزایش درک و تفاهم متقابل، ایجاد جهانی بهتر و پیشرفت و توسعه همه‌جانبه ملت‌ها نقش بسزایی ایفا نماید.

امید است با همکاری متقابل بتوانیم به مسئولیت مشترکمان برای رفع بی عدالتی، تبعیض و ظلم در جهان عمل نمائیم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار