امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134840
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۸
تعداد بازدید: 33
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی صبح امروز در دیدار جمعی از نمایندگان بیماران تالاسمی از ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی صبح امروز در دیدار جمعی از نمایندگان بیماران تالاسمی از سراسر کشور، رسیدگی به مشکلات جسمی و روحی بیماران را از وظایف انسانی مردم و دولت دانست و گفت: باید از تجربه کشورهایی که در این زمینه پیشرفته کرده‌اند، استفاده کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقداماتی که در دوران سازندگی برای پیشگیری از توسعه بیماری تالاسمی در کشور شد، گفت: منطق مدیریتی ایجاب می‌کند که با توجه عمیق به اولویت پیشگیری بر درمان، هم از هزینه‌های آینده جلوگیری کنیم و هم خیال ما نسبت به عدم وجود یا کاهش بیماران تالاسمی در کشور راحت باشد.

هاشمی رفسنجانی پس از استماع گزارش و مشکلات چند تن از حاضران، گفت: هیچ انسانی نیست که این مشکلات را بشنود و متأثر نشود، اما کار بهتر در کنار احساسات انسانی، برنامه‌ریزی، همفکری و همکاری برای کم کردن مشکلات و تأمین به موقع و آسان داروهای موردنیاز این بیماران است.

در آغاز این دیدار آقای دکتر هادی‌پور، عضو انجمن تالاسمی، آقای دکتر کریمی، از داروسازان کشور، خانم رضوان قادری، به نمایندگی از بیماران تالاسمی استان فارس، با ارائه گزارشی از وضعیت درمانی، دارویی و مسائل اجتماعی بیماران تالاسمی، به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص لزوم ارتقای خدمات و کاهش مشکلات بیماران خاص پرداختند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها