امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134879
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
افشین حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: تجلیل از چهره‌های ماندگار که در هویت استان خوزستان تأثیر داشته‌اند وظیفه هر ...

افشین حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: تجلیل از چهره‌های ماندگار که در هویت استان خوزستان تأثیر داشته‌اند وظیفه هر فرهنگ‌دوستی است و به این دلیل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان در این زمینه مشارکت کرده تا از شاعر توانمند خوزستانی استاد شیخ ابراهیم دیراوی تجلیل شود.

وی افزود: بی‌شک تأثیرگذاری استاد دیراوی در ادب و فرهنگ خوزستان بر هیچ‌کس پوشیده نیست و به این دلیل در این زمینه مشارکت فعال کرده‌ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان خاطرنشان کرد: از همه مردم خوزستان دعوت به عمل می‌آید تا در مراسم در نظر گرفته‌ شده به این مناسبت شرکت کنند و از زحمات این استاد پیشکسوت تجلیل کنند.

حیدری افزود: مراسم در نظر گرفته‌ شده در این زمینه قرار است، جمعه پنجم دی‌ ماه رأس ساعت 15 در تالار آفتاب شهرستان اهواز، واقع در بلوار لشکر برگزار شود.

وی، درباره فعالیت‌های میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان نیز تاکید کرد: در این زمینه نیز فعالیت‌ها با سرعت مناسب در حال انجام است و بازارچه صنایع‌دستی اهواز در کنار اداره کل میراث فرهنگی در حال ساخت است.

حیدری گفت: در ماه‌های باقی‌مانده سال جاری فعالیت‌های بزرگ و بین‌المللی در استان خوزستان طراحی کرده‌ایم که در این زمینه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
انتهای پیام/72006/الف20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها