امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134880
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی از دوره چهارم تا هشتم به مدت 20 سال در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده شهرستان میانه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی از دوره چهارم تا هشتم به مدت 20 سال در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده شهرستان میانه حضور داشت که از دوره پنجم تا هشتم ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را عهده‌دار بود.

هاشمی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی تهران ثبت نام کرد که توفیق حضور در جمع نمایندگان مجلس را نداشت.

وی به غیر از نمایندگی مجلس شورای اسلامی، سرپرست معاونت اداری و مالی و امور مجلس وزارت صنایع و عضو شورایعالی استاندارد کشورنیز بوده است.

هاشمی از شهریور سال 1392 سکان‌دار استان تهران با تمام مشکلات و حواشی شد.
این‌بار استاندار تهران به گفت‌وگویی متفاوت با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به دور از پرداختن به مشکلات شهر تهران پرداخت، هاشمی در تمامی جلسات همیشه از تجربیات خود در سفر به کشورهای مختلف جهان می‌گوید که برای شروع گفت‌وگویی متفاوت، از تعداد سفرهای خود به کشورهای مختلف گفت.

بنده در زمانی که در مجلس و دولت حضور داشت سفرهای متعدد کاری و رسمی به کشورهای مختلف داشته‌ام و این سفرها دارای حُسن و معایبی است.وی معتقد است، سفر ذهن را باز می‌کند و به یک مدیر کمک می‌کند نگاه بازی داشته باشد و از تجربیات و دستاوردهای سایر کشور‌ها در داخل کشور استفاده کند.

فارس: چند فرزند دارید؟

هاشمی: دو پسر و یک دختر؛ یکی از پسرانم فوق لیسانس دارد و در بخش خصوصی فعال است و پسر دومم نیز در حال تحصیل در مقطع فوق لیسانس است.دخترم نیز فوق‌لیسانس دارد و خانه دار است.
 
فارس: تلخ‌ترین و شیرین ترین خاطره‌ای که در استانداری تهران داشته اید؟

هاشمی: تلخ‌ترین وقت برای بنده زمانی است که یک جوان به بنده مراجعه می‌کند با تحصیلات عالیه به دنبال کار می‌گردد و هنوز نتوانسته شغلی را پیدا کند و هنگامی که بنده هم نمی‌توانم کاری برایش انجام دهم این تلخ تر می‌شود.

شیرین‌ترین خاطره بنده هم زمانی بود که خبر بهبود مقام معظم رهبری را به بنده دادند و خیلی خوشحال شدم چرا که مدیریت کشور بسیار سخت است. 

فارس: آیا همسر شما شاغل هستند؟ و یا در خرید منزل کمک می‌کنید؟

هاشمی: همسر بنده لیسانس ادبیات فارسی دارند و خانه دار هستند. از زمانی که به استانداری تهران آمده‌ام کمتر وقت می‌کنم ولی در زمانی که در مجلس بودم در خرید منزل کمک می‌کنم.

فارس: اولین جمله‌ای که درباره کلمات به ذهنتان می‌رسد بگویید؟

مقام معظم رهبری:رهبری بی‌نظیر در تاریخ معاصر ایران.

روحانی:مدیری مدبر و آینده نگر.

احمدی‌نژاد: پرکار و بدون توجه به نتیجه کار.

قالیباف: پرکار یک مقدار سیاسی.

تهران: پیشانی نظام.

هاشمی(استاندار تهران): عمل به اعتدال.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها