امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134882
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
مجید رضازاده در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری طرح «کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف مواد مخدر»، اظهار داشت: این ...

مجید رضازاده در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری طرح «کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف مواد مخدر»، اظهار داشت: این طرح با هدف آگاه‌سازی عمومی در مورد پیشگیری مواد مخدر و بخصوص شیشه، اجرا می شود.

وی تصریح کرد: طرح اشاره شده در دو سال گذشته و در مقاطع مناسبتی از جمله تعطیلات تابستانی و عید نوروز برگزار شده که امسال نیز بنا داریم تا پایان سال در دو نوبت طرح را اجرا کنیم.

رضازاده گفت:‌در مرحله نخست طرح اشاره شده از 6 دی ماه به مدت 10 روز در 6 استان کشور از جمله استان‌های قم،مرکزی،گلستان،خراسان شمالی،یزد و چهارمحال بختیاری اجرا خواهد شد، ضمن اینکه طرح «کارزار رسانه‌ای شیشه» با همکاری رسانه‌های مختلف برگزار می‌شود.

رئیس مرکز توسعه و پیشگیری سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه یکی از اهداف بهزیستی کاهش آسی‌های اجتماعی و بویژه مصرف مواد مخدر است، گفت: به همین منظور اعتبارات خوبی در حوزه پیشگیری پیش‌بینی شده است که برخی از برنامه‌ها در 9 ماهه گذشته در سال جاری برگزار شده است.

رضازاده ادامه داد: جهت برگزاری طرح «کارزار رسانه‌ای شیشه» کمیته تخصصی در 6 استان برگزارکننده طرح تشکیل شده است که این کمیته متشکل از مدیرکل بهزیستی استان، معاون پیشگیری و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر هستند.

وی در پایان گفت: مبلغ یک میلیارد و 100 میلیون تومان جهت برگزاری طرح «کارزار رسانه‌ای شیشه» پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار