امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134897
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در آذر سال جاری در احکام جداگانه‌ای که توسط معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مدیران کل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در آذر سال جاری در احکام جداگانه‌ای که توسط معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مدیران کل فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه صادر شد، مدیر روابط عمومی، دو معاون مدیر کل، دو رئیس اداره و یک رئیس گروه منصوب شدند.

بنابراین گزارش محمـدرضا فـراهانی معاون فرهنـگی و دانشجویی وزارت بهـداشت در حکمی مهدی‌معماری را به عنوان "مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت" منصوب کرد.

در احکام صادره از سوی مطلبی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، جلال نژادجواد به عنوان  "معاون مدیر کل دانشجویی در حوزه رفاهی دانشجویان" و "رئیس اداره خوابگاه‌ها و اماکن رفاهی دانشجویی " منصوب شد.

همچنین با حکم مدیر کل دانشجویی، حسین نیک فرجاد به عنوان "معاون مدیرکل در حوزه تربیت بدنی" و  "رئیس اداره ورزش همگانی اداره کل دانشجویی" منصوب شد.

اداره کل فرهنگی نیز شاهد دو انتصاب از سوی مدیر کل فرهنگی بود. علامه مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در احکام جداگانه‌ای سید ابراهیم هاشم‌ورزی را به عنوان "معاون مدیرکل فرهنگی" و مائده صالحی را به عنوان "رئیس گروه مطالعات فرهنگی اداره کل فرهنگی" منصوب کرد.

در تمام احکام صادر شده ضمن استمداد از خداوند متعال جهت توفیق خدمت خالصانه در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بر ضرورت بهره‌گیری از اندوخته‌های علمی و تجربی و بکارگیری کارشناسان مجرب تأکید شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها