امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134902
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معصومه آباد با اشاره به اینکه حجاب چهره ظاهری عفاف است، افزود: کسی که به مرحله عفاف رسیده باشد بی‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معصومه آباد با اشاره به اینکه حجاب چهره ظاهری عفاف است، افزود: کسی که به مرحله عفاف رسیده باشد بی‌ آنکه ما طراحی برای پوشش مناسب وی انجام دهیم، خودش به پوشش مناسب می‌رسد.

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر در خصوص برگزاری جشنواره تسنیم اظهار کرد: این مسأله از جنس فرهنگی است و هر میزان که در این زمینه کار و جشنواره‌های این چنینی برپا شود، مسیر بسیار درستی را طی کرده‌ایم.

وی با تاکید بر این موضوع که باید این مسیر ادامه پیدا کند، یادآور شد: اما نکته حائز اهمیت در خصوص برپایی این جشنواره آن است که این موضوع در سطح وسیع باید توسط خود مردم انجام شود.

بر پایه این گزارش، اداره‌کل امور بانوان شهرداری تهران با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی–ایرانی در جهت الگوسازی پوشش مناسب اجتماعی بانوان شهر تهران، فراخوان نخستین دوره جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی را در قالب بخش خلاقیت‌های فرهنگی هنری سومین جشنواره تسنیم منتشر کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار