امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134918
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سه مقام ارشد اسرائیلی که دو تن از آنها عضو حزب «اسرائیل بیتنا» هستند، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سه مقام ارشد اسرائیلی که دو تن از آنها عضو حزب «اسرائیل بیتنا» هستند، به فساد مالی متهم و بازجویی شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، سه سیاستمدار ارشد رژیم صهیونیستی از جمله «فاینا کرشنبام» معاون وزیر امور داخلی و «ستاس میسژنیکوف» وزیر سابق توریسم این رژیم که هر دو عضو حزب «اسرائیل بیتنا» (به ریاست آویگدور لیبرمن وزیر خارجه اسرائیل) هستند به خاطر فساد مالی مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش، ظاهرا این مظنونان به طور غیرقانونی به برخی منابع و سازمان‌های غیرانتفاعی بودجه اختصاص داده‌اند، به برخی سازمان‌های شورای منطقه‌ای سرمایه منتقل کرده‌اند و از طریق شرکت‌های صوری اقدام به پولشویی کرده‌اند. به علاوه، ظاهرا مظنونان رشوه هم داده‌اند. از منازل و دفترکار آنها بازرسی انجام شده و کامپیوترها و اسناد موجود در آنها به عنوان بخشی از تحقیقات ضبط شده است.

بر اساس این گزارش، معاون وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی به دادن رشوه به سازمان‌های غیرانتفاعی مظنون است. سایر مقاماتی که در این فساد مالی دخیل بوده‌اند، شامل وزیر سابق، روسای شورای منطقه‌ای، مدیران دفاتر کابینه اسرائیل، روسای سازمان‌های غیرانتقاعی و مقامات ارشد در شرکت‌های وابسته به کابینه رژیم صهیونیستی و فعالان سیاسی هستند. انتظار می‌رود مقامات ارشد دیگری نیز برای شهادت دادن، احضار شوند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها