امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134919
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین در حاشیه نشست مشترک با برخی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «راشد بن عبدالله آل خلیفه» وزیر کشور بحرین در حاشیه نشست مشترک با برخی از شخصیت& zwnj;های مخالف منامه نسبت به خطرات احتمالی از سوی گروهک داعش هشدار داد و مدعی شد که وزارت متبوعش تهدیدات احتمالی را جدی گرفته و خود را برای مقابله با آنها می‌سازد.

گزارش وبگاه خبری تلویزیون المنار حاکی است که وزیر کشور بحرین با تاکید بر لزوم جلوگیری از همه انواع تندروی، برخی از شخصیت‌های مخالف حاضر در نشست مذکور را میانه رو توصیف کرد.

وی با اشاره به هماهنگی و همکاری امنیتی بین منامه و برخی از کشورهای همسایه بویژه با عربستان سعودی، تاکید کرد که منامه تا کنون چند عنصر که از عربستان به بحرین آمده بودند  را به مقامات امنیتی ریاض تحویل داده است.

بر اساس این گزارش، این وزیر بحرینی با وجود هشداری که نسبت به خطرات احتمالی از سوی گروهک‌های تروریستی داده است ولی هیچ گونه ارتباطی بین داعش و دو انفجاری که اخیرا مناطق دمستان و کرزکان را هدف قرار داده بودند، قائل نیست.

از طرفی دیگر جریان الوفاء اسلامی بحرین با صدور بیانیه‌ای هشدار اخیر وزیر کشور در قبال خطرات احتمالی از سوی داعش را پیامی تهدید آمیز به مخالفان دانست و تاکید کرد که جلسه آل خلیفه با مخالفان به منظور ارسال این تهدید است که رژیم حاکم از داعش به عنوان مترسکی برای سرکوب تحرکات مردمی استفاده خواهد کرد.

جریان الوفاء چهارشنبه‌ (امروز) با صدور بیانیه‌ای با بیان اینکه داعش بدون همکاری نظام نمی‌تواند کاری را در بحرین انجام دهد، افزود: هر گونه عملیات تروریستی علیه ملت بحرین با چراغ سبز نظام منامه صورت خواهد گرفت.. چنین تهدیدی نمی‌تواند ما را به عقب نشینی وادارد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها