امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13492
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 109
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، برای حدفاصل تاریخ‌های 11 تیر تا 10 مرداد ماه سال 1392 از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 27 خردادماه آغاز می‌شود.

فروش بلیت قطارهای این شرکت به دو طریق اینترنتی و Online2 یکپارچه و یکسان است.

در فروش یکپارچه بلیت قطار، هرگونه موجودی بلیت که در همه نمایندگی‌های فروش سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش (www.raja.ir) نیز قابل مشاهده است.

همچنین فروش بلیت قطارهای بین‌المللی (‌ترکیه‌) برای حدفاصل تاریخ‌های فوق، ساعت 10 صبح روز سه شنبه 28 خرداد ماه 92 انجام خواهد شد.

شرکت رجا اعلام کرده است: هموطنان بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هموطنان‌ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا نظیر نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و از این قبیل می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها