امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13494
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 141
محمدرضا ثابتی رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:پیش از هر ...

محمدرضا ثابتی رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:پیش از هر چیز لازم می‌دانم که تقدیر و تشکر ویژه‌ای از همه مردم با همه گرایشات سیاسی داشته باشم. مردم ایران یک بار دیگر «نه» بزرگی به غرب و «آری» به رهبری و نظام گفتند و امیدواریم مسئولین و رئیس‌جمهور آینده هم قدر این افتخارآفرینی ملت را بدانند.

وی افزود: مردم ما روز گذشته حماسه سیاسی را رقم زدند و حالا نوبت دولت است که حماسه اقتصادی را برای آنها ایجاد کند.

ثابتی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم نشان دادند که بنگاه‌های دروغ‌پروری مثل بی‌بی‌سی و سی‌ان ان جایگاهی در بین آنها ندارند و تاثیر یک سخنرانی انقلابی رهبر ما هزاران برابر برنامه‌های روز و شب آنهاست.

مسئول بسیج دانشگاه تربیت مدرس در ادامه با گله‌مندی از سران اصلاحات گفت: با وجود اینکه احترام ویژه‌ای برای روحانی قائلم و پیروزی او را در انتخابات تبریک می‌گویم یک گلایه از پدران معنوی جریان اصلاحات و همه روحانیونی که در سبد روحانی رای انداختند، دارم. به عنوان یک دانشجوی حقوق از آقای روحانی که در مناظراتشان بحث آزاداندیشی را مطرح کردند تقاضا دارم که حالا بیاید و موضع خودش را درباره انتخابات آزاد مشخص کند.

وی افزود: همه کسانی که انتخابات ایران را متهم می‌کردند دیدند با همان مکانیزم انتخابات آزاد نماینده خودشان با رای سالم بیشترین درصد آرا را به دست‌ آورد اما آنها باید بیایند و تکلیف را مشخص کنند. به واسطه شکست اصلاحات در دوره قبل نظام در مظان اتهامات زیادی بود و البته هزینه‌های زیادی هم داد و حالا این درخواست ما از روحانی است که مواضع اصلاحات را در برابر انتخابات آزاد روشن کند.

ثابتی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توان نظام انتخاباتی ایران را به عنوان یک الگوی منطقه‌ای و جهانی مطرح کرد، گفت: انتخابات ما یک پیوند ناگسستنی با رهبری و نظام ما دارد اینکه ملت ما مشارکت 70 درصدی در انتخابات دارد چیزی است که نمی‌شود از کنار آن به سادگی گذشت.

به گفته وی، ما در تمام دنیا می‌بینیم که اوج مشارکت 40 یا 50 درصدی است و حالا مشارکت مردم ما یک الگوی جهانی است. آمریکا همچنان درگیر نظام دوقطبی خود باقی مانده و اندیشمندان علوم سیاسی غرب حالا به دنبال راه‌حلی برای برطرف کردن مشکل نظامشان هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها