امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134947
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب کارگر انگلیس از دولت «دیوید کامرون» به دلیل عدم موفقیتش برای حل بحران مسکن در انگلیس ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب کارگر انگلیس از دولت «دیوید کامرون» به دلیل عدم موفقیتش برای حل بحران مسکن در انگلیس و بی‌خانمان کردن هزاران انگلیسی انتقاد کرد.
شبکه خبری پرس تی‌وی امروز (چهارشنبه) ضمن اعلام این خبر گزارش داد که حزب رقیب دولت ائتلافی انگلیس هزینه رو به افزایش مسکن و درآمدهای پایین خانوارها در این کشور، را مورد انتقاد قرار داده است.
آمارهای تازه حاکی از آن است که شمار خانواده‌های صاحب فرزندی که به طور غیر قانونی در منازل موقت سکنی گزیدند، در مقایسه با سال 2010 حدود 400 درصد افزایش یافته است.
«اِما رینولدز» وزیر مسکن دولت سایه گفته است دولت کامرون نه تنها قادر به ساخت خانه‌هایی با قیمت مناسب نبوده بلکه شرایط را بدتر از گذشته کرده است.
وی با اشاره به تعطیلات کریسمس، بزرگترین تعطیلات سال در انگلیس، گفت وضعیت مسکن در انگلیس آنچنان بحرانی است که هزاران خانواده تعطیلات کریسمس را در مسکن‌های اضطراری می‌گذرانند؛ علاوه بر این بحران، از آنجایی که مقامات محلی میلیون‌های پوند برای این مسکن‌ها هزینه می‌کنند وجود این سرپناه‌های اضطراری هزینه‌ای بر مالیات دهندگان نیز وارد می‌کند.
آمار بی‌خانمان‌های انگلیس حاکی از آن است بیش از 60 هزار خانوار انگلیس که صاحب 87 هزار و 420 کودک هستند، تعطیلات کریسمس را در سرپناه‌های اضطراری سر خواهند کرد.
اخیرا گزارشی توسط رسانه‌های انگلیسی منتشر شد که خبر داد یک پنجم جمعیت انگلیس زیر خط فقر زندگی می‌کنند و قادر به تامین مایحتاج اولیه زندگی خود نیستند.
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت با انتشار این گزارش از تقسیم شدن مردم انگلیس به دو طبقه فقرا و اغنیا خبر داده و نوشت در حالی که در آخرین روزهای سال منتهی به کریسمس، 13 میلیون نفر از مردم انگلیس برای خرید کریسمس خود هر دقیقه میلیون‌ها پوند خرج می‌کنند، 13 میلیون نفر دیگر از مردم این کشور در فقر زندگی کرده و قدرت خرید نداشته و حتی برای تهیه غذای روزانه خود به بانک‌های غذا در این کشور هجوم می‌آورند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها