امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134951
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشریه آمریکایی «فارین پالسی» روز سه‌شنبه هفته جاری طی گزارشی نوشت آمریکا باید برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشریه آمریکایی «فارین پالسی» روز سه‌شنبه هفته جاری طی گزارشی نوشت آمریکا باید برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد برنامه هسته‌ای ایران، به همکاری با گروهک منافقین بپردازد.
«ریموند تانتر» نویسنده این مطلب که به حمایت از گروهک تروریستی منافقین و اتخاذ مواضع به شدت ضدایرانی مشهور است، در ادامه این گزارش با توضیح ارتباط تسلیحاتی ایران و حماس در زمینه موشکی و دیگر ادوات جنگی و ناتوانی دستگاه اطلاعاتی رژیم اسرائیل در ردگیری تونل‌های زیر زمینی بیشمار حماس، مدعی وجود تونل‌های مخفی در ایران شده و پیشنهاد داده است که واشنگتن برای شناسایی تونل‌ها، به حمایت از عوامل این گروهک بپردازد.
در خاتمه این گزارش آمده است: «همانطور که دستگاه اطلاعاتی اسرائیل در شناسایی وجود تونل‌های خرابکاری در غزه به دلیل فقدان نیروهای انسانی ناتوان بود واشنگتن و اسرائیل نیاز به کسب چنین اطلاعاتی در جهت تقویت پیام‌های دریافتی ماهواره‌ای در زمینه تونل‌های مخفی وابسته به فعالیت‌های هسته‌ای و موشکی ایران دارند که در این بین می‌توان به مجاهدین خلق (گروهک منافقین) امیدوار بود که احتمالا مشتاق در تبادل اطلاعاتی در این زمینه خواهد بود.»
گروهک تروریستی منافقین در یک دهه گذشته بارها با انتشار اسناد جعلی در رابطه با برنامه هسته‌ای ایران، سعی در بحران‌سازی علیه تهران داشته است. «گرت پورتر» روزنامه‌نگار تحقیقی در کتابش تحت عنوان «بحران ساختگی» به رد ادعاهای این گروهک پرداخته و نوشته است که تمامی اسنادی که منافقین منتشر کرده، توسط سرویس اطلاعاتی رژیم‌صهیونیستی (موساد) با هدف ایجاد بحران و اتهام‌زنی به ایران، جعل شده است.
پورتر در تازه‌ترین مطلب خود، با اشاره به کتابی که از سوی دو سیاستمدار سابق اسرائیلی منتشر و در آن به همکاری موساد و منافقین اذعان شده، نوشته است: «مخالفان نظام ایران (مجاهدین خلق) نمی‌گویند چگونه این لپ‌تاپ را به دست آورده‌اند. امریکایی‌های مردد مشکوک شدند که این اسناد اخیرا در رایانه اسکن شده بود... آنها موساد را متهم کردند که برخی اطلاعات به دست آمده از منابع امریکایی را درز داده و به رهبران مجاهدین خلق برای تحویل به غرب تحویل داده‌اند» (جزئیات بیشتر).
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها