امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134956
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله هکرهای کره‌ای به کمپانی سونی و لغو نمایش فیلم سیاسی «مصاحبه» از سوی این کمپانی در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله هکرهای کره‌ای به کمپانی سونی و لغو نمایش فیلم سیاسی «مصاحبه» از سوی این کمپانی در روزهای اخیر با واکنش‌های بسیاری روبرو شد که از جمله اعتراض چهره‌های سینمایی و حتی مقامات سیاسی آمریکا را به دنبال داشت که البته در نتیجه همین اعتراضات کمپانی سونی روز گذشته اعلام کرد که فیلم «مصاحبه» در ایام کریسمس در بیش از 300 سالن سینما به نمایش درآمد.

از جمله اقدامات اعتراضی صورت گرفته طی روزهای اخیرا، نمایش فیلم «دیکتاتور بزرگ»، اثر بیادماندی «چارلی چاپلین»، محصول سال 1940 میلادی، در پنج شهر آمریکا و اروپا بود که سه روز توسط کمپانی «سکرت سینما» پیش صورت گرفت.

بنا به گزارش کمپانی «سکرت سینما»،فیلم «دیکتاتور بزرگ» در اعتراض به نقض آزادی بیان در لندن، نیویورک، لس‌آنجلس، سن‌فرانسیسکو و رم به نمایش درآمد و درآمد حاصل از این نمایش بالغ بر 18 هزار دلار به امور خیریه جهت اشاعه آزادی بیان در سراسر جهان اختصاص یافت.

نمایش فیلم «دیکتاتور بزرگ» با حواشی نیز همراه بود که از جمله تجمع 2 هزار نفری معترضان به لغو اکران فیلم مصاحبه در این پنج شهر بود.

این افراد ضمن پوشیدن لباس‌های تیره  با شعارهای مختلف به اعمال پدیده سانسور در زمینه شعر، موسیقی فیلم و ... اعتراض کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها