امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134967
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه اولیه فیلم «رخ دیوانه» ساخته ابوالحسن داودی به دفتر جشنواره ارایه شده بود اما به دلیل مشکلات مالی گروه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه اولیه فیلم «رخ دیوانه» ساخته ابوالحسن داودی به دفتر جشنواره ارایه شده بود اما به دلیل مشکلات مالی گروه سازنده نگران بودند که نتوانند فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانند. اما در آخرین روزهای مدیریت محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل  اسبق بنیاد سینمایی فارابی مشکل مالی این فیلم حل شد و نسخه کامل فیلم با سپری کردن مراحل فنی بزودی به جشنواره سی و سوم فیلم فجر ارایه خواهد شد.

فیلمنامه «رخ دیوانه» توسط محمدرضا گوهری (بر اساس طرحی از ابوالحسن داودی)نگاشته شده و داستان چند جوان است که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط بندی در مسیری پیچیده و دلهره آور می افتند. مسیری که درک جدیدی از زندگی و اجتماع را برای هرکدامشان رقم می‌زند.

در این فیلم که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده است طناز طباطبایی ، صابر ابر ،ساعد سهیلی، نازنین بیاتی ،امیر جدیدی ، سحر هاشمی ، رضا آحادی،ـفرنوش آل احمد .... و بیژن امکانیان ، گوهر خیراندیش ، امیر محمد زند  به ایفای نقش می پردازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها