امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134971
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تشکر که این روزها مقابل دوربین این مجموعه به کارگردانی کمال تبریزی است اظهار کرد: این شخصیت آنقدر که در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تشکر که این روزها مقابل دوربین این مجموعه به کارگردانی کمال تبریزی است اظهار کرد: این شخصیت آنقدر که در زمان& zwnj;های قدیم کارهای خلاف انجام داده و به زندان رفته ، به نحوی به این کار عادت کرده است و در خانه‌اش زندانی برای خود درست کرده و زمانی که با مشکلی مواجه می‌شود نه تنها خودش را بلکه آدمهای دیگر را هم زندانی می‌کند.

این بازیگردرباره گریم چهره‏اش گفت: هر بار باید حدود چهار ساعت زیر گریم بنشینم و این زمان زیادی است. گرچه گریم به ایفای نقش‏ام در سریال کمک بسیاری می کند و متوجه محدوده مانور نقش ام می شوم که باید بابت این اتفاق از آقای اسکندری ممنون باشم.

تشکربا بیان اینکه استرس زیادی برای بازی در این مجموعه داشته است ادامه داد: شاید چندین سال بود که در کارهای قبلی چنین استرسی نداشتم. استرس من از دو جهت بود، یکی به خاطر کار با آقای تبریزی و دیگری بازی کردن نقش یک پیرمرد که از نظر سنی فاصله بسیاری با من دارد.

این بازیگرافزود: بعد از دو روزی که جلوی دوربین رفتم خیالم راحت شد یعنی جنس کارگردانی آقای تبریزی خیالم را راحت‌تر کرد . من تنها این حرف را نمی زنم بلکه تجربه و فیلم‌های این کارگردان نشان داده که او بسیار باهوش است و می‌داند که باید چطور با بازیگران برخورد کند. این هوش به ذهن بازیگر هم می‏آید که به سراغ چه بازی‏هایی برود تا مد نظر کارگردان باشد.

او درباره تفاوت نمایش خانگی با تلویزیون اظهار کرد: به نظرم به خاطر فضایی که در شبکه نمایش خانگی وجود دارد، کار کردن در آن نسبت به کارهای تلویزیونی کمی راحت‏تر به نظر می رسد. گفتن برخی از دیالوگ‌ها و رفتن به سمت برخی بازی‏ها در شبکه نمایش خانگی راحت‏تر از تلویزیون است و به نظرم فضای آزادتری دارد.

تشکر که از قسمت دوم وارد این سریال می‏شود پیش بینی کرد «ابله» مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

تصویر گسترپاسارگاد و محمد مسعود تهیه کنندگان «ابله» هستند که بزودی قسمت اول آن عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها