امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 25
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13499
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 93
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران در بیانیه خود تأکید کرد: بار دیگر مردم ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران در بیانیه خود تأکید کرد: بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله‌ العالی) و جهت تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی به صحنه آمدند تا با آرای خود که به فرموده معظم له رای به جمهوری اسلامی بود، مشت محکمی بر دهان استکبار به ویژه آمریکای جنایتکار، این شیطان بزرگ نظام بین‌الملل بزنند و حماسه دیگری از جنس سیاسی خلق نمایند.

این دانشجویان تصریح کردند: بی‌شک حضور پرشور مردم قهرمان ایران اسلامی مصونیتی است در برابر چشم طمع دشمنان نظام و این شور همراه با شعور، حاکی از زمان‌شناسی، استکبارستیزی و پایبندی به ارزش‌های اسلامی جمهوری اسلامی بود.

 بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران، ضمن تقدیر و تشکر از وحدت و همدلی، انسجام، یکپارچگی و حضور حماسی مردم انقلاب ایران اسلامی همه مسئولین به ویژه رئیس جمهور منتخب آینده را جهت قدردانی و پاسخ به این حضور حماسی به پیگیری موجدانه مشکلات مردم و تلاش مجاهدانه و خالصانه دعوت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار