امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134990
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن احکام صادره از سوی «محمد سرافراز» به شرح زیر است: جناب آقای محکود کمانی به استناد

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن احکام صادره از سوی «محمد سرافراز» به شرح زیر است:

جناب آقای محکود کمانی

به استناد ماده 11 اساسنامه شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک - تکتا ( سهامی خاص ) و بر اساس مصوبه مورخه 1393/9/29 مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و با توجه به حسن سوابق اجرایی و مراتب تعهد جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و عضو موظف شرکت تکتا» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای محمد کاشانی در طول تصدی مسئولیت با عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت تکتا سپاسگزاری کنم.

از خداوند متعال موفقیت شما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مد ظلله العالی ) مسئلت دارم .

با دعای خیر  - محمد سرافراز

------------------------------

جناب آقای محمد شریف خانی

به استناد ماده 26 اساسنامه شرکت سروش رسانه (سهامی خاص) و بر اساس مصوبه مورخه 1393/9/29 مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و با توجه به حسن سوابق اجرایی و مراتب تعهد و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره و عضو موظف شرکت سروش رسانه» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

لازم می دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای مجید زاهدی وش در طول تصدی مسئولیت با عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سروش رسانه سپاسگزاری کنم.

از خداوند متعال موفقیت شما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی ) مسئلت دارم .

با دعای خیر - محمد سرافراز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها