امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134995
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 116
«سید محمود رضوی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;   گفت: قسمت آخر سریال «پرده نشین» به خاطر پاره‌ای از ...

«سید محمود رضوی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;   گفت: قسمت آخر سریال «پرده نشین» به خاطر پاره‌ای از مشکلات فنی با تاخیر روی آنتن رفت.
وی ادامه داد: ما در روز آخر چون لحظه به لحظه کار را آماده می‌کردیم، با مشکل پریدن پروژه که تدوین‌گرها به خوبی با آن آشنا هستند مواجه شدیم اما از آنجا که نمی‌خواستیم بدقولی کنیم، هرچند با تاخیر کار را به آنتن رساندیم.
رضوی توضیح داد: البته این مشکل منجر شد ما نسخه ابتدایی سریال را پخش کنیم و شب گذشته که دوباره ۲ قسمت پایانی پخش شد، قسمت پایانی با تدوین مجدد پخش شد. در حقیقت قسمت پایانی از لحاظ زمانی کمتر شد.
وی در پاسخ به این سوال که شایعاتی نظیر ممیزی منجر به دیر شدن زمان پخش قسمت آخر عنوان شده، تصریح کرد: قطعی برق منجر به پریدن پروژه  شد و فقط فرصت کردیم آخرین کار را ریکاوری کرده و به پخش برسانیم. هیچ زمانی هم برای کوتاه‌ کردن سریال به ویژه در بخش‌های مداحی نداشتیم.
رضوی در پایان گفت: پشت صحنه مجموعه «پرده‌نشین» با نام «پرده‌گردان» به کارگردانی مجتبی اسماعیلی‌زاده، امشب و فردا از شبکه یک پخش می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار