امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135006
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; « الله شکور پاشازاده» شیخ الاسلام آذربایجان و رئیس اداره مسلمانان قفقاز در مراسم سالگرد ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; « الله شکور پاشازاده» شیخ الاسلام آذربایجان و رئیس اداره مسلمانان قفقاز در مراسم سالگرد رحلت حضرت محمد (ص) با اشاره به تحولات خاورمیانه، گفت: پشت پرده تحولات خاورمیانه، غرب ایستاده است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر کشورهای غربی به طور آشکار با اسلام مبارزه می‌کنند تصریح کرد: با حمایت غرب در خاورمیانه توسط گروه‌های تکفیری و تحت عنوان اسلام، مسلمانان را قتل عام می‌کنند که این، بزرگ‌ترین جنایت است و ما به طور قاطع به این قتل عام اعتراض می‌کنیم.

شیخ الاسلام پاشازاده شیخ الاسلام پاشازاده افزود: آذربایجان، ایران و ترکیه باید به طور مشترک با نیروهای افراطی مبارزه کنند.

«الله شکور پاشازاده»  با انتقاد از برخی تمایلات افراط‌گرایانه در کشورش گفت: مسلمانان آذربایجان انرژی خود را نباید برای جنگ داخلی، بلکه باید برای آزادی قره باغ استفاده کنند.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت اتحاد اسلامی افزود: در اسلام فقط دو مذهب تشیع و تسنن وجود دارد که نمایندگان هر دو این مذاهب در آذربایجان در کنار هم زندگی می‌کنند. پیامبر ما، پیامبر هر دو این مذهب بوده و ما نباید برادری خود را فراموش کنیم.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها