امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135007
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری صبح امروز در همایش مهر تحصیلی دانش‌آموزان شهرستان روانسر، الگو ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری صبح امروز در همایش مهر تحصیلی دانش‌آموزان شهرستان روانسر، الگو گرفتن از سیره و سنت پیامبر اسلام(ص) و اهل بیت(ع) و صحابه و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی را بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کرد.

امام جمعه روانسر با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نظام ارزش‌هاست، تصریح کرد: معلمان و عوامل اجرایی مدارس در تبیین و ارزش‌گذاری سبک زندگی اسلامی نقش محوری دارند.

غفوری خاطر نشان کرد: مدرسه به‌عنوان مکانی که تعلیم و تربیت آینده‌سازان را بر عهده دارد باید در ترویج سبک زندگی اسلامی و فعال کردن شوراهای دانش‌آموزی و یاران معروف برنامه‌ریزی داشته باشد.

وی با اشاره به برگزاری همایش مهر تحصیلی دانش‌آموزان شهرستان روانسر به همت اداره اوقاف و امور خیریه و همکاری آموزش و پرورش، گفت: وقف بهترین راه برای تحقق نیت خیرخواهانه افراد است.

غفوری فراهم کردن امکانات ادامه تحصیل برای دانش‌آموزان و دانشجویان توسط خیران و نیکوکاران را سنتی حسنه و باقیات‌الصالحات برای فرد حامی بیان کرد.

امام جمعه روانسر تاکید کرد: وقف بهترین راه برای تحقق نیت خیرخواهانه افراد است و ادارات اوقاف و امور خیریه به نیابت از خیران، امور مربوط به موقوفات را پیگیری می‌کنند.

گفتنی است، در همایش مهر تحصیلی دانش‌آموزان شهرستان روانسر به 100 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر مدارس بخش مرکزی این شهرستان بسته‌های فرهنگی اهدا شد.
انتهای پیام/2700/ط20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها