امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135010
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 27
علیرضا زاکانی امروز در گفت‌‎وگو با خبرنگار فارس در شهرستان دشتی با ‌اشاره به ضعف‌های فرهنگی در کشور اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس تلاش می‌کنند ...

علیرضا زاکانی امروز در گفت‌‎وگو با خبرنگار فارس در شهرستان دشتی با ‌اشاره به ضعف‌های فرهنگی در کشور اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس تلاش می‌کنند تا به دست عناصر فرهنگی اصلاحاتی صورت گیرد تا این روند غلطی که در عرصه فرهنگی در پیش گرفته شده اصلاح شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه آیا مجلس طرح استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر آموزش و پرورش را در دست دارد، گفت: اگر آن اصلاحات صورت نگیرد و این روندی که در پیش گرفته‌اند، کند نشود در مرحله بعد به استیضاح فکر می‌کنیم و امروز مجلس چیزی به عنوان استیضاح در دستور کار خودش ندارد.

وی در زمینه فساد نیز اظهار کرد: فساد در ابعاد محتلف جلوه می‌کند که یکی از آنها بحث زمین‌خواری بوده که امروز یک موضوع بسیار جدی در کشور است.

زاکانی خاطرنشان کرد: با شعار نمی‌شود با فساد مبارزه کرد و برگزاری سمینارها چیزی را حل نمی‌کند، حل این مشکل عزم جدی می‌خواهد.

وی افزود: از سال 82 تا امروز که در مجلس شورای اسلامی هستیم یکی از وظایف جدی خودمان را مبارزه با مفاسد با ابعاد مختلف می‌دانستیم.

انتهای پیام/66001/ی20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها