امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135048
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: 19
حسن یونسی سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از انتخاب اعضای شورای مرکزی و دبیر ...

حسن یونسی سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از انتخاب اعضای شورای مرکزی و دبیر کل حزب متبوعش در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت: اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان که بیش از «15 نفر» است به زودی انتخاب و به صورت رسمی اعلام خواهند شد.

یونسی همچنین از جلسه حزب ندای ایرانیان با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خبر داد و افزود: در این جلسه عضویت حزب ندا در این جبهه اصلاح‌طلب بررسی و مقدمات آن فراهم خواهد شد.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: پس از فراهم شدن مقدمات کنگره و انتخاب شاخه‌های استانی کنگره حزب در بهمن یا اسفندماه برگزار می‌شود.

* جلسه ندای ایرانیان برای انتخاب شورای مرکزی و دبیرکل فردا برگزار می‌شود

همچنین بهروز شجاعی مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات تشکل «ندای ایرانیان» نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از تشکیل جلسه حزب ندای ایرانیان برای انتخاب دبیرکل و شورای مرکزی موقت در نشست فردا خبر داد و افزود: در جلسه فردا دستور کارهای متعدد از جمله انتخاب دبیر کل حزب ندای ایرانیان در دستور کار شورای مرکزی قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها