امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13505
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 132
محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور گسترده ملت پای صندوق‌های رأی در انتخابات روز گذشته ریاست جمهوری، اظهار داشت: حضور گسترده روز گذشته ملت در انتخابات حضوری کاملاً غیرمترقبه بود، برای بسیاری از مسئولان و تحلیلگران سیاسی و کسانی که حتی حُسن ظن داشتند نیز این حضور غیر قابل پیش‌بینی بود.
 
وی افزود: طبق آخرین آماری که به دست رسیده، حضور روز گذشته ملت در انتخابات، بسیار گسترده بوده و به نسبت سال 88 هم درصد حضور بالاتر رفته است، بنابراین چیزی غیر از اینکه باید سر تعظیم در برابر این ملت بزرگ و بصیر فرود آوریم، حرف دیگری نداریم که مطرح کنیم.
 
نایب رئیس دوم مجلس بر همین اساس یادآور شد: حضور گسترده و سنگین مردم پای صندوق‌های رأی، اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی را روشن می‌کند و نشان می‌دهد که مردم کاملاً مطمئن هستند که از آرای آنان صیانت می‌شود و مشکلی برای آرای آنان پیش نمی‌آید، البته توقع هم از نظام جمهوری اسلامی همین است، اما برخی در چند سال گذشته به دنبال آن بودند که باور و اعتماد مردم به نظام را مخدوش کنند، عده‌ای که در کشور چشمشان به آن طرف آب بود، با همراهی رسانه‌های خارجی در این مدت بر طبل عدم اعتماد بسیار کوبیدند اما به لطف خدا این حضور مردم حرف جدی را در این رابطه مطرح کرد.
 
باهنر با بیان اینکه از عمق جان قبول کردیم و قبول داریم که حضور مردم در انتخابات روی ضریب امنیت ملی تأثیر مستقیم دارد، تصریح کرد: حضور روز گذشته ملت این نوید را به ما می‌دهد که به شدت ضریب امنیتی کشورمان بالا می‌رود و حاشیه بسیار امن‌تری برایمان در برابر هجمه‌های بی محابای دشمن ایجاد می‌کند.
 
وی با ذکر این نکته که این حضور همت، اراده و عظمت مردم را می‌رساند و ما هم باید شاکر خداوند و هم شاکر مردم باشیم، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب وقتی مسئله حماسه سیاسی را مطرح کردند، برخی با تردید برخورد می‌کردند که آیا این اتفاق در 24 خرداد خواهد افتاد یا نه؟
 
باهنر متذکر شد: عمق اعتماد مردم به رهبر انقلاب و اعتماد بیشتر ایشان به مردم روز گذشته بیشتر شکل گرفت. این حضور نشان داد که مردم به رهبر معظم انقلاب هم اعتماد کامل و هم علاقه و عشق وافری دارند، البته مقام معظم رهبری نیز از عمق وجودشان این ملت را می‌شناسند.
 
وی در خاتمه حضور گسترده ملت پای صندوق‌های رأی را یکی از دستاوردهای بزرگ این انقلاب دانست و گفت: انشاءالله باید قدردان این دستاورد باشیم.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها