امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135077
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به منطقه عمومی رزمایش محمدرسول‌الله (ص) ارتش، امیر خلبان حسین چیت‌فروش سخنگوی ...

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به منطقه عمومی رزمایش محمدرسول‌الله (ص) ارتش، امیر خلبان حسین چیت‌فروش سخنگوی نیروی هوایی در رزمایش ارتش با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه‌های نیروی هوایی در روز اول پرداخت و گفت: یک دسته از هواپیماهای این نیرو در قالب کشور نارنجی (دشمن) به انجام عملیات تهاجمی پرداخته و گروه دیگر که به عنوان نیروهای خودی هستند با انجام عملیات‌های پروازی به مقابله و تعقیب و گریز هواپیماهای دشمن خواهند پرداخت.

چیت‌فروش افزود: هواپیماهای P-3F نیز با انجام عملیات های گشت دریایی و پرتاب سونوبوی به مأموریت کشف و شناسایی زیرسطحی‌های دشمن از تنگه هرمز تا دریای عمان اقدام خواهند کرد.

وی سطح‌ریزی نیروها وسیله هواپیماهای ترابری C-130  را یکی دیگر از برنامه‌های این نیرو در رزمایش محمد رسول‌‌الله (ص) عنوان کرد و افزود: محور دیگر نیروی هوایی پشتیبانی از یگان سطحی و زیرسطحی ارتش در این رزمایش است که مانند یک چتر حمایتی برای این نیروها عمل می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها