امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135085
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در جلسه روز یکشنبه هفته آینده خود (هفتم دی ماه 93)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در جلسه روز یکشنبه هفته آینده خود (هفتم دی ماه 93) انتخاب سه نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 را در برنامه کاری خود خواهند داشت.

بررسی لایحه بودجه سال 94 با حضور معاون بودجه معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، معاون مالی و اداری وزارت علوم، معاونین توسعه مدیریت و نوسازی و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش، معاونین توسعه مدیریت و منابع معاون علمی رئیس جمهور و بنیاد ملی نخبگان و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای صورت خواهد گرفت.

همچنین در ادامه این جلسه موضوع تحقیق و تفحص از دانشگاه فرهنگیان ارجاعی از سوی هیأت رئیسه مجلس به کمیسیون توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در روز دوشنبه (هشتم دی ماه 93) نیز کارگروه‌های آموزش عالی و آموزش پزشکی، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، آموزش‌های مهارتی و علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها جلسه خواهند داشت.

در جلسه روز سه‌شنبه (نهم دی ماه 93) کمیسیون آموزش نیز وزیر علوم با حضور در جلسه به ارائه برنامه‌های خود برای این وزارتخانه خواهد پرداخت و همچنین با حضور وی و رئیس دفتر گسترش آموزش عالی و رئیس دانشگاه آزاد موضوع پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد  در مقطع دکتری مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها