امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135109
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
عباس شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اجرای طرح جامع و طرح تفصیلی در شهر تهران اظهار داشت: ...

عباس شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اجرای طرح جامع و طرح تفصیلی در شهر تهران اظهار داشت: از زمان اجرای این طرح شاهد اقدامات قابل توجهی در خصوص کاهش تراکم‌فروشی در شهر تهران هستیم.

وی با تأکید بر اینکه شهرداری تهران بر اساس برنامه‌ریزی شورای شهر ملزم به اجرای طرح تفصیلی است گفت: خوشبختانه هم اکنون همکاری خوبی بین شهرداری و شورا در خصوص این طرح وجود دارد.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که چه میزان از طرح تفصیلی در شهر تهران اجرا شده است گفت: هم اکنون نمی‌توان آمار دقیقی را از اجرای این طرح اعلام کرد و باید پس از بررسی و تحقیقات لازم آمار نهایی را اعلام کنیم.

شیبانی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شهرداری در شورای شهر تهران گفت: این اقدامات در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، خدماتی و به ویژه در بخش حمل‌ونقل بوده است که با توجه به رضایت شهروندان می‌توان نمره خوبی را در این زمینه به مدیریت شهری داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها