امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135122
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا روز گذشته طی پیامی به مناسبت کریسمس، از هم‌وطنان خود خواست که در سال آتی میلادی راه صلح و انقلاب را در پیش بگیرند.

رئیس‌جمهور ونزوئلا در این خصوص خاطرنشان کرد: «امید» نشان سال 2015 خواهد بود که در آستانه آغاز آن هستیم؛ بیایید در سال جدید به همراه یکدیگر ملتی آزادی‌بخش بمانیم و راه موفقیت‌آمیز صلح و انقلاب را ادامه دهیم.

«مادورو» این سخنان را در حالی مطرح می‌کرد که «سیلیا فلورس» همسر وی نیز در کنار او بود. 

وی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های ملت ونزوئلا برای پیش بردن کشور بدون هیچ تبعیض و بدون در نظر گرفتن نژاد یا گرایش سیاسی، اطمینان داد که با ادامه دادن همین راه، ونزوئلا به کشوری مولد تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این، رئیس‌جمهور ونزوئلا در همین روز دیداری با خانواده قربانیان آشوب‌های خشونت‌آمیز خیابانی داشت که در اوایل سال 2014 منجر به کشته شدن 43 تن و همچنین مجروح شدن ده‌ها نفر شد.

«مادورو» تصریح کرد: ما در مقابل حملاتی که به لطف اتحاد ملت ونزوئلا بر آن غلبه شد، مقاومت کرده‌ایم؛ برای کسانی که طی خشونت‌های صورت گرفته توسط حزب راست فاشیست و اپوزیسیون جان خود را از دست داده‌اند، رحمت خداوند را خواستاریم.

وی همچنین ضمن تاکید بر اینکه عاملین اقدامات وحشیانه از خارج حمایت می‌شوند، اطمینان داد که انقلاب بولیورای ونزوئلا در سال 2015 به چنین اقداماتی پایان خواهد داد.

بین ماه‌های فوریه و مه سال جاری (اسفند 92 و اردیبهشت 93)، این کشور آمریکای جنوبی شاهد تظاهرات‌های ضد دولتی بود که طبق اظهارات «مادورو» و دیگر مقامات ونزوئلا توسط حزب راست افراطی و ایالات متحده آمریکا حمایت و پشتیبانی می‌شدند و هدفی جز اجرای کودتا علیه دولت را دنبال نمی‌کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها