امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135134
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسن قشقاوی» معاون وزیر خارجه ایران در امور کنسولگری و پارلمانی امروز ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسن قشقاوی» معاون وزیر خارجه ایران در امور کنسولگری و پارلمانی امروز پنجشنبه با وزیر مشاور دولت امارات عربی متحده در امور خارجی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات (وام)، «انور بن محمد قرقاش» و حسن قشقاوی در نهمین اجلاس کمیسیون مشترک کنسولی ایران و امارات با یکدیگر دیدار کردند.

این دیدار در دفتر وزارت خارجه امارات در دبی برگزار شد و دو طرف درباره روابط دوجانبه و راه‌های تقویت همکاری در همه زمینه‌ها و همچنین موضوعات مذکور در دستور کار کمیسیون مشترک کنسولی بحث و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار همچنین «احمد عبدالرحمن الجرمن» معاون وزیر خارجه در امور سیاسی و «حمد سعید الشامسی» مدیر دفتر وزارت خارجه در دبی حضور داشتند.

حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه در امور کنسولی، پارلمانی و ایرانیان خارج از کشور صبح روز گذشته قبل از برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک کنسولی ایران و امارات با احمد عبدالرحمان الجرمن معاون وزیر خارجه امارات در امور سیاسی ملاقات کرد.

در این دیدار قشقاوی با اشاره به روابط خوب و رو به گسترش دو کشور، برگزاری منظم کمیسیون های مشترک کنسولی را بیانگر اراده مسئولین دو کشور در برطرف کردن مشکلات کنسولی فی مابین و تقویت و تحکیم مراودات دو کشور دانست.

وی تأکید کرد: مفاد موافقتنامه‌های کنسولی نشان می دهد که دو طرف تفاهم بسیار خوبی در امور کنسولی و همکاری های قضایی دارند.

نهمین کمیسیون مشترک کنسولی جمهوری اسلامی ایران و امارات متحده عربی روز چهارشنبه گذشته با حضور معاونان وزرای خارجه دو کشور در ابوظبی آغاز به کار کرد.

انتهای پیام/ح.ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها