امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135151
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی سرفصل ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی سرفصل برنامه‌های خود را در سال 2015 اعلام کرد و ادامه کارشکنی در مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 را کماکان، از اهداف خود دانست.
بر اساس این خبر، در برنامه راهبردی وزارت خارجه صهیونیست‌ها آمده است که «عقیم گذاشتن برنامه هسته‌ای ایران در سطوح دیپلماتیک، نگاه داشتن تحریم‌های اعمال شده علیه تهران و ایجاد ائتلاف منطقه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران از سرفصل‌های دستور کار دیپلمات‌های صهیونیست در سال آینده میلادی خواهد بود.»
ایران و گروه موسوم به 1+5 از سال گذشته مذاکراتی را آغاز کردند که سوم آذر 1392 به توافق موقتی موسوم به برنامه اقدام مشترک منجر شد. این مذاکرات با گذشت بیش از یک سال، همچنان ادامه دارد و طرفین به دلیل پابرجا بودن اختلافات هنوز نتوانسته‌اند به توافق نهایی دست یابند.
مذاکرات هسته‌ای، سوم آذر امسال برای هفت ماه دیگر تمدید شد. صهیونیست‌ها همزمان با اعلام تمدید مذاکرات، از عدم توافق ابراز خشنودی کرده و فرصت هفت ماهه را، زمانی برای اعمال فشار بیشتر به تهران و بهبود مفاد توافق احتمالی، توصیف کردند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار