امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135153
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اختتامیه نخستین «جایزه داستان تهران» شب گذشته با حضور ذاکری مدیرعامل مؤسسه همشهری،

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اختتامیه نخستین «جایزه داستان تهران» شب گذشته با حضور ذاکری مدیرعامل مؤسسه همشهری، کامیاب مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، اصغر عبداللهی، سروش صحت، رضا فیاضی، محمدعلی فقیه، مونا فرشید، فرشید نیک سردبیرماهنامه داستان همشهری و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب در سالن اصلی برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم از قاسم هاشمی‌نژاد نویسنده پیشکسوت در حوزه داستان شهری تجلیل به عمل آمد که به دلیل کسالت این نویسنده جایزه‌اش توسط اصغر عبداللهی دریافت شد.

براساس این گزارش، قاسم هاشمی‌نژاد از معدود نویسندگان کشور است که به نگارش آثار پلیسی در ایران و به ویژه در حال و هوای تهران پرداخته است که از جمله آثار آن می‌توان به «خیرالنساء»، «کارنامه اردشیر بابکان»، «فیل در تاریکی»، «بوته بر بوته» و «گواهی عاشق اگر بپذیرد» اشاره کرد.

در ادامه این مراسم نیز در بخش حمل و نقل ویژه و ترافیک شهری از الهام جودت، رزیتا نصرتی و مهدی ربیع تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است در نخستین «جایزه داستان تهران» از افرادی به عنوان شایسته تقدیر با اهدای 10 میلیون ریال تجلیل به عمل آمد که اسامی آنها شامل، آیدین ابراهیم‌پور ضیایی، محمد میلاد احمدی، مژده الفت، سینا دادخواه، معین فرخی، رودابه کمالی، عظیمه کنعانی، رزیتا نصرتی، نفیسه نصیران نجف‌آبادی و پیمان یادگاری است.

جوایز اصلی این دوره از «جایزه داستان تهران» در رتبه اول با ارائه 70 میلیون ریال هدیه به «نسیم مرعشی»، رتبه دوم با 50 میلیون ریال هدیه به «آرش صادق‌بیگی» و رتبه سوم با هدیه 30 میلیون ریالی به «آیین نوروزی» تعلق گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها