امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135157
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 178
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رایزنی فرهنگی کشورمان در دهلی نو، با هدف آشنایی خوانندگان اردو زبان به ویژه دانشجویان و اساتید زبان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رایزنی فرهنگی کشورمان در دهلی نو، با هدف آشنایی خوانندگان اردو زبان به ویژه دانشجویان و اساتید زبان فارسی با فرهنگ و ادبیات دفاع مقدس، نسبت به ترجمه کتاب «خاک‌های نرم کوشک» و انتشار آن با عنوان «بابا خداحافظ» اقدام کرد.
خاطرات شهید عبدالحسین برونسی با عنوان «خاک های نرم کوشک» که به کوشش سعید عاکف به زیور طبع آراسته و بیش از 200 بار در کشورمان تجدید چاپ شده است، به روایت گوشه‌هایی از زندگی این سردار شهید دفاع مقدس از زبان پدر و مادر، همسر و دوستان همرزم این شهید بزرگوار می‌پردازد.
رایزنی فرهنگی کشورمان در دهلی نو در چارچوب برنامه‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای معرفی ادبیات دفاع مقدس به علاقه مندان در کشورهای دیگر این اثر را به زبان اردو ترجمه و منتشر کرده است.
ترجمه اردوی این کتاب را خان محمد صادق جونپوری، دانشجوی دکتری زبان فارسی دانشگاه دهلی هند، انجام داده و عنوان اردوی آن «بابا خداحافظ» است.
این کتاب در شمارگان یک هزار نسخه  و به صورت مصور چاپ و منتشر شده است.
انتهای پیاک/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها