امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135188
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
یاسر لک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال که آیا تحویل واحدهای مسکن ویژه به متقاضیان که قرار است ...

یاسر لک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال که آیا تحویل واحدهای مسکن ویژه به متقاضیان که قرار است هفته آینده صورت گیرد طبق قراردادها و مبالغ واریزی اولیه است، گفت: به هر حال بعد از مدتها کش و قوس در خصوص تحویل واحدهای مسکن ویژه تهرانسر، این موضوع قرار است یکشنبه هفته آینده با حضور مقامات مسئول صورت گیرد.

قائم مقام مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر افزود:‌ در فاز نخست 530 واحد مسکونی شامل 180 واحد مسکونی مربوط به پروژه احرار زنجان، 180 واحد مسکونی مربوط به پایاسازه پاسارگاد و 170 واحد مسکونی مربوط به پروژه شگفت ساز پایتخت تحویل متقاضیان می‌شود

لک در خصوص پرداخت اقساط و قیمت تمام شده این واحدهای مسکونی گفت:متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر در 4 قسط 20 میلیون تومانی آورده خود را وایز کردند و در زمان تحویل نیز باید 45 میلیون تومان اقساط پایانی را واریز کنند تا واحد مسکونی تحویل متقاضی شود.

وی درباره زمان واریز اقساط 45 میلیون تومان نیز خاطرنشان کرد: پس از تحویل واحدها در هر مرحله بلافاصله به متقاضیانی که قرار است کلید واحد خود را در آن مرحله دریافت کنند اعلام خواهد شد بلافاصله قسط آخر خود که مبلغ 45 میلیون تومان است پرداخت کنند تا کلید منازل خود را دریافت کرده و در آن‌ها ساکن شوند.

قائم مقام مجری طرح مسکن ویژه تهرانسر با اشاره به اینکه آورده متقاضیان 125 میلیون تومان شده و مابقی مبلغ تا 231 میلیون تومان و 271 میلیون تومان به صورت اقساط دریافت می شود تاکید کرد:تفاوت مبلغ 231 میلیون تومان تا 271 میلیون تومان در بهای کارشناسی شده عرصه هر بلوک است و برخی از متقاضیان اقساط 750 هزار تومانی و برخی از متقاضیان اقساط حداکثر یک میلیون و 100 هزار تومانی پرداخت خواهند کرد.

وی درباره زمان شروع پرداخت اقساط از سوی متقاضیان نیز خاطر نشان کرد: از زمانی که متقاضیان واحدهای مسکونی خود را تحویل بگیرند از ماه بعد پس از آن پرداخت اقساط از سوی آن ها آغاز خواهد شد.

لک گفت:طبق قراردادی که با سازندگان بسته شده است قیمت تمام شده این واحدها توسط سازنده ها برای واحدهای اسکلت بتنی هر متر 680 هزار تومان و برای اسکلت فلزی ها 780 هزار تومان بوده است.

لک ادامه داد: متراژ مفید ‌هر واحد مسکونی به طور مفید در پروژه‌های شگفت‌ساز پایتخت، احرار زنجان و پایاسازه پاسارگاد 105 متر است که دارای امکاناتی نظیر کولر، پکیج، رادیاتور، آسانسور‌،‌انباری، پارکینگ مسقف، سسیتم اعلام حریق، کابینت، کمد دیواری در اتاق‌ها، پنجره دو جداره، درب ضد سرقت، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، آیفون تصویری و پارکینگ ریموت دار نیز برای تمامی واحدهای مسکونی این پروژه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در فاز دوم این طرح تا پایان سال جاری 640 واحد مسکونی شامل 200 واحد مربوط به پروژه احرار زنجان، 220 واحد پایاسازه پاسارگاد، 180 واحد شگفت سازه پایتخت و 40 واحد مربوط به شرکت کوری مریم تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ در بهار سال 1394 فاز سوم تحویل واحدها شامل 550 واحد که 180 واحد آن مربوط به احرار زنجان، 130 واحد پایاسازه پاسارگاد، 180 واحد شگفت ساز پایتخت و 60 واحد نیز از پروژه کوری مریم تحویل متقاضیان می شود.

به گفته لک ، سرانجام در پایان و در فاز چهارم تحویل واحدهای مسکونی در اوایل فصل تابستان آینده 590 واحد مسکونی شامل 200 واحد مربوط به شرکت احرار زنجان، 130 واحد مربوط به پایاسازه پاسارگاد، 200 واحد مربوط به شگفت سازه پایتخت و 60 واحد نیز مربوط به شرکت کوری مریم تحویل متقاضیان خواهد شد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها