امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135214
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، ...

حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> ، پیرامون نقش شبکه‌های اجتماعی در دانشگاه‌ها گفت: شبکه‌های رسانه‌ای نوظهور مانند وایبر، وات ساپ، فیسبوک و شبکه‌های اینچنینی که امروز در جامعه رشد کرده و هر روز هم پیشرفت‌ دارد، در دانشگاه‌ها نیز جای خود را باز کرده و دانشجویان از 18 ، 19 سالگی به سمت این شبکه‌ها کشیده می‌شوند.

وی با بیان اینکه این شبکه‌ها در دانشگاه‌ها مشتریان پرو پا قرصی دارند، افزود: سال گذشته نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تحقیقی را در خصوص استفاده دانشجویان از این شبکه‌ها انجام داد که در نهایت مشخص شد بیش از 70 درصد دانشجویان از این شبکه‌ها استفاده می‌کنند و مسلما سال جاری این رقم بالاتر است.

حجت‌الاسلام قریشی با بیان اینکه باید نحوه استفاده درست از این برنامه‌ها آموزش داده شود، تصریح کرد: باید نقاط ضعف و قوت این رسانه‌ها گفته شود. دانشجو باید بداند چه مقدار از این دستاورد بشری استفاده کند.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به مزایا و نقاط مثبت کاربردهای مفید اینترنت اشاره کرد و اظهار داشت: لازم است تا نقاط قوت و چگونگی استفاده مفید از این شبکه‌های اجتماعی را مطرح کرد تا سبب آسیب به دانشجویان نشود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها