امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135246
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه آموزش و پرورش آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمد بطحایی از انعقاد تفاهم نامه بین این وزارتخانه و بانک ملی خبر ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمد بطحایی از انعقاد تفاهم نامه بین این وزارتخانه و بانک ملی خبر داد و گفت: اعطای تسهیلات بانکی توسط بانک ملی با بهره کم از جمله دیگر برنامه های رفاهی وزارت آموزش و پرورش به شمار می رود.

وی، افراد سرپرست خانوار، بیماران و همکارانی که تاکنون بابت تحصیل و ازدواج خود، همسر و یا فرزندشان از تسهیلات ویژه فرهنگیان بهره ای نبرده اند را دارای اولویت خواند و تصریح کرد: این افراد می توانند وام 5 میلیون تومانی با بهره کم را دریافت کنند.

* تسهیلات ویژه به فرهنگیان عضو صندوق وام ضروری تعلق می گیرد

بطحایی اظهار کرد: در راستای عملیاتی کردن سیاست های وزیر آموزش و پرورش مبنی بر بهبود معیشت فرهنگیان و افزایش قدرت خرید آنها تفاهم نامه ای بین وزارت آموزش و پرورش و بانک تجارت منعقد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعطای تسهیلات ویژه به اعضای صندوق وام ضروری کارکنان سراسر کشور را از موارد مهم این تفاهم نامه معرفی و افزود: اجرای طرح خرید آسان برای تمام اعضای صندوق اعم از شاغل و بازنشسته عضو صندوق، اعطای تسهیلات خودرو، خرید کالا، جعاله تعمیر مسکن، صدور جاری کارت و همچنین تخصیص اوراق مشارکت به اعضای عضو صندوق برخی از تسهیلات پیش بینی شده است.

وی در پایان تصریح کرد: تمام اعضای متقاضی صندوق وام ضروری می توانند از تسهیلات ارایه شده در این تفاهم نامه بهره مند شوند

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار