امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135256
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه معاونت امور زنان و خانواده نسبت به سال گذشته تقریبا ...

فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه معاونت امور زنان و خانواده نسبت به سال گذشته تقریبا رشد صد در صدی داشته است این در حالی است که بودجه کل دولت بودجه انقباضی است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر معاونت امور زنان ریاست جمهوری هنوز در مورد عملکرد بودجه‌ای خود در سال گذشته گزارش مبوط و کاملی را ارائه نداده است اما هم اکنون بسیاری از دستگاه‌ها در کمیسیون‌های مربوطه در مورد گزارش عملکرد خود در حال ارائه گزارش هستند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: معاونت امور زنان نیز باید گزارش سال گذشته و برنامه‌های آینده خود را به کمیسیون فرهنگی ارائه دهد شاید در صورت داشتن برنامه‌های مناسبی در راستای توسعه امور زنان نیاز باشد حتی این بودجه افزایش نیز داشته باشد.

آلیا ادامه داد: اما در صورتیکه این گزارش ارائه نشود ممکن است بودجه ای که به امور زنان باید اختصاص پیدا کند به امور زنان در سایر دستگاه‌ها تخصیص داده شود از سوی دیگر هنوز زنان زیادی نیازمند توانمندسازی هستند و باید بودجه حوزه زنان به این امور نیز اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها