امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135258
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان بیمه سلامت از طرح تحول سلامت اظهار داشت: ...

انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان بیمه سلامت از طرح تحول سلامت اظهار داشت: از ابتدای این طرح تعامل خوبی بین وزارت بهداشت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت و هر دو وزیر وزارتخانه‌های اشاره شده تلاش گسترده‌ای را برای اجرای موفق طرح انجام دادند.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده طرح تحول سلامت به صورت گام به گام اجرا خواهد شد و در هر مرحله نقاط ضعف و قوت آن شناسایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به وظایف این سازمان در بخش بیمه‌ای اظهار داشت: حمایت از افراد فاقد بیمه و صدور دفترچه برای آنها و همچنین افزایش سطح خدمات از سوی سازمان بیمه سلامت بخشی از اقدامات انجام شده در طرح تحول سلامت بود.

محسنی بندپی در ادامه با تاکید براینکه یکی دیگر از برنامه‌های این سازمان حذف دفترچه‌های بیمه از مراکز درمانی و بیمارستانی و جایگزینی کارت ملی است گفت: در مرحله نخست این طرح به صورت پایلوت در چند استان اجرا شده است که در آینده نیز به صورت کشوری اجرا خواهد شد.

وی همچنین در خصوص آخرین آمار افراد تحت پوشش بیمه سلامت گفت: هم‌اکنون این آمار که بالغ بر 7 میلیون نفر رسیده است پیش‌بینی می شود تا پایان سال جاری نیز تعداد این آمار افزایش یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها