امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135259
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
غلامحسین مویدحسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به تداوم روزهای ناسالم هوای تهران اظهار ...

غلامحسین مویدحسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به تداوم روزهای ناسالم هوای تهران اظهار داشت: باید در این باره جلسات مشترکی با حضور وزرا، مسئولین مربوطه اعم از وزارتخانه‌های نفت، صنایع، کشور، نیرو و شهرداری تهران به ریاست سازمان محیط زیست برگزار شود.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه آلودگی هوا می‌تواند منجر به مرگ و میر افراد شود و بیماری‌های مختلفی را از جمله سرطان در جامعه شایع کند بدیهی است که نباید این معضل توسط باد و باران مرتفع شود و در این باره باید سازمان‌های مربوطه برنامه‌ریزی لازم داشته باشند.

وی در ادامه از عدم تشکیل جلسات شورای عالی حفاظت محیط زیست انتقاد کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط حاضر انتظار می‌رود جلسات این شورا مرتبا به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شود و برای رفع معضل آلودگی هوا فقط منتظر تغییرات آب و هوا و بارندگی نباشیم.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم‌اکنون در حال تنظیم لایحه بودجه هستیم خاطرنشان کرد: امید است در بودجه سال آینده اعتبارات کافی برای توسعه مترو و سیستم حمل و نقل عمومی و همچنین خروج خودروهای فرسوده و ارتقا سطح استاندارد سوخت و خودرو برای جلوگیری از تشدید آلودگی هوا باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار