امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135269
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خبر منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها در مورد اسیدپاشی به ...

حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خبر منتشر شده از سوی برخی رسانه‌ها در مورد اسیدپاشی به صورت یک راننده جوان را تکذیب کرد.

در خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها آورده شده « راننده خودرو که جوانی 26 ساله است، بلافاصله با حضور نیروهای امدادی و اورژانس به بیمارستان سوانح و سوختگی اعزام و با توجه به سطحی بودن جراحات وارده، بصورت سرپایی مداوا و ترخیص شد» که مدیر روابط عمومی اورژانس تاکید کرد، روز گذشته هیچگونه عملیاتی مربوط به اسیدپاشی توسط نیروهای اورژانس انجام نشده است.

وی با بیان اینکه تنها یک مورد اسیدپاشی در میدان منیریه گزارش شده بوده گفت: با حضور تکنسین‌های اورژانس مشخص شد که این موضوع صحت نداشته و مصدومی در کار نبوده است.

شب گذشته یکی از رسانه‌ها مدعی شده بود که  در محدوده کلانتری هفت چنار دو راکب موتور سیکلت که صورت‌های خود را پوشانده بودند، اقدام به اسیدپاشی به سوی راننده جوان یک دستگاه خودرو کردندکه راننده 26 بلافاصله با حضور نیروهای امدادی و اورژانس به بیمارستان سوانح و سوختگی اعزام و با توجه به سطحی بودن جراحات وارده، بصورت سرپایی مداوا و ترخیص شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها