امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135295
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان متروی شهر تولوز از شهرهای بزرگ فرانسه در اعتراض به میزان حقوق دریافتی خود به مدت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان متروی شهر تولوز از شهرهای بزرگ فرانسه در اعتراض به میزان حقوق دریافتی خود به مدت 9 ساعت اقدام به برگزاری اعتصاب کردند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، دو خط A و B  متروی تولوز فرانسه روز پنجشنبه به دلیل اعتصاب کارکنان معترض آن به مدت 9 ساعت دچار اختلال در حرکت قطارها شد.

این اعتصاب 9 ساعته در حالی صورت گرفت که کارکنان این خطوط مترو از ماه نوامبر گذشته تاکنون چندین بار به طور پراکنده جنبش‌های اعتراضی از این دست را ترتیب داده‌اند.

بر اساس این گزارش، افزایش حقوق دریافتی مطالبه اصلی کارکنان این خطوط مترو است که موجب برگزاری چنین اعتصابی شده است.

این در حالیست که مدیریت مترو تولوز خواسته کارکنان مبنی بر افزایش حقوق را خواسته‌ای ناموجه می‌داند و با این امر مخالف است.

اعتصاب در متروی تولوز فرانسه در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این نیز اعتصاب‌های در بخش حمل و نقلی ریلی، هوایی و دریایی در فرانسه صورت گرفته اما دولت بدون کوچکترین اعتنا به این اعتصاب‌ها و خواسته اعتصاب‌کنندگان همچنان بر ادامه سیاست‌های خود اصرار می‌ورزد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها