امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135309
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی «معاریو» از شهرک‌نشینان صهیونیست در خصوص گزینه مطلوب آنها برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه صهیونیستی «معاریو» از شهرک‌نشینان صهیونیست در خصوص گزینه مطلوب آنها برای نخست‌وزیری این رژیم نظرسنجی کرده که نتایج حاصل نشان می‌دهد که بیش از نیمی از آنان، دیگر به دیدن نتانیاهو در رأس کابینه تمایل ندارند.

بر اساس نتایج به دست آمده، 55 درصد از صهیونیست‌ها دیگر نمی‌خواهند که نتانیاهو، نخست‌وزیرشان باشد و تنها 38 درصد با به کرسی نشستن مجدد وی موافق‌اند.

نحوه اداره مسائل داخلی رژیم صهیونیستی، از نقاط اختلاف جدی نتانیاهو و دیگر سیاسیون این رژیم است. مخالفان وی را متهم می‌کنند که برای سرپوش گذاشتن بر عملکرد ضعیف داخلی به خصوص در حوزه اقتصادی، تهدیدهای خارجی را پررنگ می‌کند.

چندی پیش «فریج عیساوی» از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی در مقام انتقاد از عملکرد نتانیاهو گفته بود: نتانیاهو همیشه تلاش می کند شکست خود را به عوامل خارجی مرتبط کند. اگر از نتانیاهو درباره عملکرد کابینه اش و گران شدن معیشت و زندگی بپرسید به شما خواهد گفت که دلیل آن ایران است. در صورتی که نتانیاهو درباره وضعیت بهداشت و درمان سؤال کنید به شما می گوید دلیلش حزب الله لبنان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها